Правовая система Англии. Учебник - Романов А. К - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Правовая система Англии. Учебник - Романов А. К

 

Скачать учебник/монографию Название: Правовая система Англии - Учебник
Рецензенты: Романов А. К.
 
Тип материала: Підручник з порівняльного правознавства
Год издания: 2002
Количество страниц: 344
 
 
Формат файла:  pdf

 

 


Краткое описание:

Правова система Англії: Підручник. - 2-е вид.,

Розглядаються система сучасного англійського права та історіяйого розвитку. Аналізуються основні поняття англійського загальногоправа і права справедливості, прецедентне і статутне право,система джерел чинного права Англії та його основні галузі,а також судоустрій, відправлення правосуддя у кримінальнихта цивільних справах і характеристики співтовариств англійських юристів.

Для студентів юридичних вузів, аспірантів, викладачів іфахівців у галузі порівняльного правознавства та всіх читачів,цікавляться правовим досвідом і правовою культурою іншихнародів, проблемами держави і права в зарубіжних країнах.


Пропонована увазі читача робота А.К. Романова підготовленавідповідно до вимог сучасного порівняльногоправознавства.

Автор не пов'язує себе, а отже,і читача вузькими рамками поверхневих характеристик і уявленьминулих років. У книзі предметно розглядаються таківажливі теми, як правові доктрини і методи, історія англійськоїправа, права система Англії, джерела англійськоїправа і судова практика (включаючи прецедентне право). Не залишилисябез уваги і процесуальні норми англійського права,основні матеріальні галузі та судова система, а такожспівтовариство юристів та інші учасники правосуддя. На відміну відбагатьох інших компаративістських досліджень, які в основномузосереджуються на області чи приватного, або публічногоправа, автор цієї роботи цим не обмежується. Він звертається як до громадянського, так і до карного права.

Як відомо, щоб бути справжнім компаративістом, правознавцевінеобхідно володіти відповідними здібностями доінтелектуальному "освоєння" чужий правової системи як своєю.Однак тільки цим справа не обмежується. Справжній компаративистне тільки повинен мислити як юрист. Він повинен мислититак само, як мислить іноземний юрист. Крім того, неменше значення для компаративіста має його вміння в необхіднихвипадках дистанціюватися від "чужого" інтелектуальногоі культурного контексту.

Дуже важливо не тільки вірно, без спотвореньпередати зміст тих чи інших положень іноземнійправової системи, а й зробити їх цілком зрозумілимидля читача. На мій погляд, у автора це чудово вийшло.Все це дає досить вагомі підстави вважати, щокнига А.К. Романова займе гідне місце серед робіт за тематикоюпорівняльного правознавства.

Вільям Е. Батлер

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов