Кримінальний процес України: підручники, лекції, конспекти з кримінально-процесуального права - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Кримінальний процес України: підручники, лекції, конспекти з кримінально-процесуального права

 


Вы находитесь здесь: Библиотека / Кримінальний процес України

 

 

 

 

 
Уважаемые посетители портала "LEX"! Все материалы, представленные в данной библиотеке, предназначены только для ознакомления. Любое копирование допускается только со ссылкой на автора в соответствии с Законом Об авторском праве и смежных правах *

Діяльність органів дізнання, слідства, прокуратури та суду
з питань розслідування, судового розгляду і вирішення кримінальних справ носить публічний характер в праві. Це обумовлюється тим, що злочин, як найбільш небезпечний вид правопорушення, наносить особистості, правам і свободам громадян, суспільству, а також державі значної шкоди. В свою чергу все це зобов'язує компетентні органи держави вживати всіх необхідних заходів для реалізації норм КК і тим самим забезпечити охорону особистості, прав і свобод громадян, порядок та безпеку громадського та конституційного ладу України, для гарантії миру і безпеки суспільства від злочинних посягань, а також попередження зростання злочиності.

Реалізація норм кримінального закону в кримінальному процесі досягається шляхом порушення кримінальної справи, швидкого, повного та об активного розкриття злочину, кримінального переслідування осіб, які скоїли злочин, звинувачення їх перед судом, судового розгляду та вирішення справи з тим, щоб той, хто скоїв злочин був засуджений і був підданий справедливому покаранню або, згідно кримінального закону, або був звільнений від відповідальності або покарання при наявності достатніх для цього підстав.

 

 

 

 
Кримінальний процес повинен захищати невинного від притягнення до кримінальної відповідальності і засудження, а в випадку, коли таке мало місце, забезпечувати його своєчасну і повну реабілітацію.

_____________

* Если Вы являетесь правообладателем какого-либо материала и не желаете, чтобы он был представлен для ознакомления - просим сообщить через форму обратной связи.
 
 
 
Матеріали з кримінального процесу:


 1) Учебник по уголовному процессу - читать.
 
 
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2021Анализ интернет сайтов