Судові та правоохоронні органи: підручники, конспекти, лекції - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Судові та правоохоронні органи: підручники, конспекти, лекції

 

Вы находитесь здесь: Библиотека / Судебные и правоохранительные органы

Уважаемые посетители портала "LEX"! Все материалы, представленные в данной библиотеке, предназначены только для ознакомления. Любое копирование допускается только со ссылкой на автора в соответствии с Законом Об авторском праве и смежных правах *

У вигляді різних спецкурсів та преметів та під різними назвами - "Судоустрій", "Організація суду та прокуратури в Україні", "Суд та правосуддя в Україні", "Правоохоронні органи в Україні", "Військові сили України" - викладається студентам першого курсу юридичних вищих навчальних закладів протягом багатьох десятиріч, оскільки основна мета цих дисциплин - дати студентам, працівникам та юристам не тільки базові знання, необхідні для успішного здійснення діяльності юриста будь-якого профілю, але й знання, що допомагають більш глибокому засвоєнню правових дисциплін, які мають вивчатися на наступних курсах. Теми цього навчального курсу дають змогу оволодіти відомостями про організацію, систему, структуру та основні функції правоохоронних органів, статус осіб цих органів. На їх базі можна детальніше ознайомитися з функціональною стороною діяльності правоохоронних органів при вивченні кримінального, цивільного та арбітражного процесів, державного, адміністративного та інших галузей права, а також спецкурсів.


 _____________

* Если Вы являетесь правообладателем какого-либо материала и не желаете, чтобы он был представлен для ознакомления - просим сообщить через форму обратной связи.
 
 
 
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2021Анализ интернет сайтов