Международное право - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Международное право: публичное и частное


Вы находитесь здесь: Библиотека / Международное право

Уважаемые посетители портала "LEX"! Все материалы, представленные в данной библиотеке, предназначены только для ознакомления. Любое копирование допускается только со ссылкой на автора в соответствии с Законом Об авторском праве и смежных правах *

Міжнародне співтовариство стає все більш консолідірованним в усвідомленні нагальної потреби об*єднувати зусилля у міжнародних відносинах, які стосуються права. Генеральна Асамблея ООН, будучи переконаною в необхідне зміцнення верховенства права в міжнародних зносинах прийняла резолюцію 44/23 від 17 листопада 1989 р., в якій від 1990-1999 рр.. оголошений Десятиліттям міжнародного Права. Однією з головних цілей Десятиліття є заохочення викладання, вивчення, поширення і більш широке визнання міжнародного права.

В Україні нині відчувається гостра потреба у навчальній літературі з міжнародного права як для учбових закладів, так і для юридичних вузів і факультетів взагалі. На жаль, за роки незалежності в Україні було видано не так багато підручників з міжнародного права, вищої школи. Створення данного розділу має на меті хоч якось заповнити цю прогалину шляхом викладення найнеобідніших материалів і підручніків.

У пропонованому розділу сайту Ви маете можливість бесплатно скачати міжданородне право підручники.

По нижче опублікованим посиланням Ви маєте можливість скачати на нашому сайті матеріали і підручники з предмету міжнародне право.

_____________

* Если Вы являетесь правообладателем какого-либо материала и не желаете, чтобы он был представлен для ознакомления - просим сообщить через форму обратной связи.
1). Международное публичное право Учебник Баймуратов М.О.

2). Міжнародне право підручник Буроменский М.В.

3). Учебник по международному праву Мацко А.С.
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2021Анализ интернет сайтов