Мурина І.А. Ріторіка: практикум - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Мурина І.А. Ріторіка: практикум


Вы находитесь здесь: Библиотека / Адвокатура / Мурина І.А. Ріторіка: практикум
Скачати бесплатно Мурина І.А. Ріторіка: практикумРиторика є єдиним курсом у програмі підготовки майбутніх юристів, удосконалюють їх мовну підготовку.

Як центральних завдань курсу риторики висуваються наступні:
• розкриття місця риторики як інтегральної дисципліни в системі соціогуманітарного знання, суспільної значущості ораторський діяльності та відповідальності оратора за свою поведінку;
• озброєння студентів раціональної та ефективної технологією підготовки та результативною технікою виголошення публічних виступів;
• теоретичне і практичне ознайомлення преимущественно з тими видами, функціональними групами і жанрами красноречия, які найбільш повно відповідають професійним і особистим запитам учнів.
Практична частина курсу передбачає самостійну роботу студентів у формі повідомлень різної цільової спрямованості: мови переконують, надихаючі, які спонукають, інформаційніні. Останні є невід'ємною складовою коммуникативної компетенції юриста будь-якої спеціалізації, тому риторської діяльності в процесі підготовки саме інформаційних повідомлень приділяється особлива увага. Недостатність часу, відводимого програмою на вивчення названих питань, не дозволяє з достатньою повнотою відпрацювати всі етапи підготовки тексту ви-надходження, тому на заняттях увага звертається на самі сложні питання (особливості формулювання заголовка; специфічнихські риси тексту, орієнтованого на певну аудиторію; оцінку зібраного матеріалу за силою впливу на слухача; язиковие особливості стилів).
Практикум складається з восьми тем, безпосередньо співвідносяться з Типовий програмою для нефілологічних спеціальностей університет (автори Л. А. Мурина, Т. В. Ігнатович, І. В. Ніколаєнко, С. А. Шантаровіч), виданої в БГУ в 1996 р . Кожна тема традиційнимиОнно включає основні теоретичні відомості з теми, тексти та фрагменти текстів для аналізу, питання і завдання, в тому числі і творчого характеру, і список літератури по темі.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов