Еристика скачати бесплатно - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Еристика

Підручник з ораторського мистецтва під ред Хоменко І.В. К. 2008
Видання підготовлено Київським університетом імені Тараса Шевченка

Основна теза еристики - пам'ятайте: риторика для юриста і для будь-якого іншого фахівця - це не вміння говорити красиво, а вміння говорити переконливо. Саме про це дуже часто забувають політики самих різних рівнів. Можна вивчити текст і прочитати його, а можна своїми словами порозумітися (навіть затинаючись), але толку від цього буде набагато більше.

Отже, Ви маєте можливість скачати даний підручник безкоштовно з нашого сайту по нижче наведеній ссилці:
Скачати бесплатно Еристика підручник

(необходима авторизация)
 Культура усної мови юриста, а також норми і вимоги до неї - досить складне питання, які можуть осилити далеко не всі початківці і давно практикуючі фахівці.Проблема в чому? Юрист у своєму роді - публічна особа. Від того, наскільки переконливо він висловлюється, залежить успішність справи.

Спілкуватися з адвокатом, суддею і прокурором - легше, адже це люди в більшості своїй освічені, але юристу часто доводиться спілкуватися і укладати різноманітні договори з людьми різних професій і самої різної культури.Риторика для юриста - невід'ємний атрибут. В даному випадку риторика - це не тільки вміння красиво спілкуватися і висловлюватися, важливо для нього - підібрати такий стиль спілкування, які б не виходив за рамки загальноприйнятого, але який міг би бути прийнятним для співрозмовника.Норми і вимоги до культурою усній російської мови юриста не прописуються на законодавчому рівні: юрист може спілкуватися так як захоче (якщо це, звичайно, не суперечить законам), але саме від стилю його спілкування, від словникового запасу залежить результат справи.

Пам'ятайте: риторика для юриста і для будь-якого іншого фахівця - це не вміння говорити красиво, а вміння говорити переконливо. Саме про це дуже часто забувають політики самих різних рівнів. Можна вивчити текст і прочитати його, а можна своїми словами порозумітися (навіть затинаючись), але толку від цього буде набагато більше.
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов