Податковий кодекс скачать бесплатно: новий податковий кодекс України - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

При заполнении заявки в качестве своего города укажите КИЕВ
конструктор договоров Украина

Податковий кодекс скачать бесплатно: новий податковий кодекс України


Вы находитесь здесь: Библиотека / Налоговое право Украины / Налоговый кодекс Украины


Податковий кодекс України 2011 скачати бесплатно який ви маєте можливість на нашому порталі - регулює відносини, що виникають в процесі встановлення, зміни та скасування податків і зборів на Україну, визначає вичерпний перелік податків і зборів, (в тому числі і єдиний податок) стягуються на Україну, та порядок їх адміністрування, платників податків і зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження та обов'язки їх посадових осіб при здійсненні податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

З прийняттям Податкового кодексу повністю змінюється система оподаткування на Україну. Кількість податків зменшується майже в два рази. Передбачено поетапне, протягом декількох років, зниження базових ставок по основних податкових платежів. Вводиться додаткова ставка з податку на доходи фізичних осіб, тим самим створюється подоба прогресивної шкали оподаткування. Змінено «правила гри» для єдиноподатників. Так, з їх числа з прийняттям податкового кодексу виключаються юридичні особи, звужується коло видів діяльності, якими дозволено займатися єдиноподатникам, збільшуються ставки податку. Також втрачають силу нормативні документи, що регулюють порядок обкладення податками та зборами, які увійшли до податкового кодексу, а також Закон № 2181, що визначає порядок адміністрування податків.

Проти ухвалення податкового кодексу протестували підприємці, вимоги яких не були враховані при прийнятті документа. 22 листопада 2010 в День свободи на Майдані Незалежності в Києві підприємці провели багатотисячний мітинг (за оцінками організаторів протестуючих налічувалося до 100 тисяч), який був оголошений безстроковим. Акцію підтримали в багатьох обласних центрах (У тому числі в Криму, Донецьку, Луганської області, Харкові).

27 листопада 2010 президент України Віктор Янукович доручив кабінету міністрів узгодити разом з підприємцями поправки до Податкового кодексу, якщо це можливо. 28 листопада 2010 Координаційна рада протестуючих підприємців ухвалила рішення не обговорювати з урядом ніяких поправок до Податкового кодексу і вимагати виключно вето президента. 30 листопада 2010 Віктор Янукович наклав вето на нову версію Податкового кодексу.

2 грудня 2010 Верховна Рада Україна прийняла Податковий кодекс України в новій редакції з урахуванням всіх зауважень і поправок Президента України.

3 грудня 2010 Президент України підписав нову редакцію Податкового кодексу України, істотною відмінністю якої є відсутність нових норм оподаткування за спрощеною системою, перехідні положення передбачили збереження спрощеного порядку оподаткування, що діяв до прийняття Податкового кодексу України, що було викликано масовими протестами підприємців по всій Україні.

4 грудня 2010 Офіційний друкований орган Верховної Ради України опублікував текст нової редакції Податкового кодексу України, скачати який ви можете на нашому сайті. З цієї дати Податковий кодекс Україні офіційно набув чинності Законом.

Податковий кодекс України має реєстраційний № 2755-VІ від 2 грудня 2010 року. Кодекс набирає чинності з 1 січня 2011, проте деякі статті набирають чинності пізніше - аж до 1 січня 2015 року. Кодекс опублікований в газеті «Голос України» від 04.12.2010 - № 229 (№ 229-230).
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2018Анализ интернет сайтов