ЗАЯВА про відновлення втраченого судового провадження - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

районному суду м._________

Заявник____________________

(зазначити п. і. п., процесуальне становище

у справі, яке він займав: позивач, відповідач

тощо, адресу проживання)

ЗАЯВА

про відновлення втраченого судового провадження

У провадженні _____________ районного суду м._______________ знаходилась цивільна справа за моїм (Іванова Василя Петровича) позовом до Титова Михайла Володимировича про стягнення суми за договором позики.

Адреса проживання Титова М.В.: м._____________ , вул. Квітуча, 5 кв. 7. Провадження у справі було відкрито «____ »__________ 200___ р., рішення у справі про часткове задоволення позову було ухвалене «_____ » ____________ 200 __ р.

Рішення суду було здано до канцелярії суду, де я знайомився з матеріалами справи.

На даний час я бажаю оскаржити рішення суду в апеляційному порядку, однак виявилося, що справа втрачена. Обставини втрати судової справи мені не відомі.

Про наявність у провадженні суду вказаної вище справи свідчить наступне. У мене збереглися: копія позовної заяви зі штампом суду про її прийняття, копія заперечень відповідача на позов, ухвала суду про забезпечення позову, незавірена фотокопія рішення суду.

На підставі ст. 403 ЦПК України

ПРОШУ:

Прийняти заяву до розгляду.

Відновити втрачене судове провадження по справі за позовом Іванова Василя Пет­ровича до Титова Михайла Володимировича про стягнення суми за договором позики.

Викликати свідків: (зазначити кого саме, їх місце проживання, та що вони мо­жуть пояснити).

Витребувати: (зазначити у кого саме та які документи, що вони можуть підтвер­дити).

Додаток: копія позовної заяви зі штампом суду про її прийняття, копія запере­чень відповідача на позов, ухвала суду про забезпечення позову, незавірена фотоко­пія рішення суду.

Підпис

Дата

Коментар. Заяву про відновлення втраченого судового провадження може бути подана лише особою, яка брала участь у справі. Прокурор не має права подава­ти таку заяву, як було зазначено в Додатку М 3 до ЦПК 1963 р.

Втрачене судове провадження може бути відновлено за ініціативою суду, наприк­лад, у разі подання апеляційної (чи касаційної) скарги і для того, щоб справу напра­вити до вищої судової інстанції виявиться, що справа втра чена.

Заява про відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі може бути подана лише у разі, якщо ця справа закінчена ухвален­ням рішення або провадженням закрита.

Зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження повинен відпо­відати загальним вимогам щодо реквізитів, передбачених ст. 119 ЦПК, а також має містити в собі спеціальну інформацію, зазначену в ст. 405 ЦПК. Так, у заяві повинно бути зазначено, про відновлення якого саме провадження просить заяв­ник, чи було у справі ухвалено рішення по суті справи або постановлена ухвала про закриття провадження, якою саме особою з числа осіб, які брали участь у справі, був заявник, хто конкретно і в якості кого брав участь у справі, місце проживання чи місцезнаходження цих осіб, що відомо заявнику про обставини втрати провадження, про місцезнаходження копій документів провадження або відомостей щодо них, поновлення яких саме документів заявник вважає необхід­ним, для якої мети необхідне їх поновлення.

До заяви про відновлення втраченого провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися у заявника або у справі.

Важливим є зазначення ч. З ст. 406 ЦПК про те, що судове провадження, втраче­не до закінчення судового розгляду, не підлягає відновленню у встановленому цим розділом порядку. Заявник у цьому разі може пред'явити новий позов. Однак у такому разі суд обов 'язково повинен зазначити в ухвалі про відкриття провадження у новій справі про втрату незакїнченого провадження.

У справі про відновлення втраченого провадження заявник звільняється від опла­ти судових витрат. Уразі подання завідомо неправдивої заяви судові витрати відшко­довуються заявником.

Увага! Якщо заяву про відновлення втраченого судового провадження подано особою, яка не брала участі у справі, то застосовуються положення п. 1 ч. 2 ст. 121 ЦПК (відмова у відкритті провадження у справі), а якщо таку заяву подано особою, яка не має повноважень на ведення справи, то застосовуються положення п. З ч. З ст. 121 ЦПК (повернення заяви).

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов