УХВАЛА про прийняття касаційної скарги, зупинення виконання рішення - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

УХВАЛА

про прийняття касаційної скарги, зупинення виконання рішення

«__ »__________ 200__ р. __________

Суддя Верховного Суду України Петров Г.Д., розглянувши касаційну скаргу Полтав-
ченко Наталії Петрівни на рішення_______ районного суду м.______ від «___ »______

200_ р. та ухвалу судової колегії судової палати у цивільних справах Апеляційного суду

__________ області від «___ »_________ 200__ р. та її ж заяву про зупинення виконання

рішення по цивільній справі за позовом Полтавченко Наталії Петрівни до Власової Галини Олексіївни про визнання права власності на частину будинку, встановлення порядку кори­стування будинком та земельною ділянкою,

ВСТАНОВИВ:

Касаційна скарга Полтавченко Наталії Петрівни на рішення________ районного суду м. _____ від «___ » _____ 200 __ р., залишеним без змін ухвалою апеляційного суду _______ області від «___ »______ 200 __ р., якими їй в позові відмовлено, оформлена відповідно до вимог статті 326 ЦПК України, подана в установлений законом строк на касаційне оскарження.

У зв'язку з цим касаційна скарга підлягає прийняттю до розгляду касаційним судом.

Заява Полтавченко Н.П. про зупинення виконання рішення суду підлягає задоволенню, оскільки вона посилається на те, що відповідач має намір продати спірний будинок, а наведені нею в касаційній скарзі доводи містять ознаки неправильного застосування суда­ми норм матеріального права та порушення норм процесуального права.

Керуючись ст. 327 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Прийняти касаційну скаргу Полтавченко Наталії Петрівни на рішення______ районного суду м.________ від «___ »______ 200__ р. та ухвалу судової колегії судової палати у цивільних справах Апеляційного суду_________ області від «__ »_________ 200__ р. до розгляду касаційним судом.

Зупинити виконання зазначених судових рішень.

Ухвала оскарженню не підлягає.
 

Суддя    (підпис)

Примітка . Новий ЦПК умовно виділив чотири складові частини касаційного провадження: 1) порушення касаційного провадження; 2) підготовка справи до касаційно­го розгляду та попередній розгляд справи; 3) судовий розгляд справи; 4) постановления ухвали (рішення) суду касаційної інстанції.

Новелою ЦПК є те, що касаційний суд перевіряє відповідність касаційної скарги за формою і змістом вимогам закону, чи не пропущений строк на касаційне оскарження і у разі його пропуску вирішує питання про його поновлення при заявленні про це відповідно­го клопотання тощо.

Саме ці питання вирішує суддя-доповідач, якому передана касаційна скарга в порядку черговості протягом десяти днів на етапі порушення касаційного провадження.

Якщо ж касаційна скарга оформлена відповідно до вимог статті 326 ЦПК (або пізніше будуть усунені її недоліки), суд касаційної інстанції у десятиденний строк з дня постанов­ления ухвали про прийняття касаційної скарги витребовує справу, надсилає копії касацій­ної скарги та доданих до неї матеріалів особам, які беруть участь у справі, і встановлює строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на касаційну скаргу.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов