РІШЕННЯ (вступна та резолютивна частини) про скасування рішення суду першої інстанції - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини) про скасування рішення суду першої інстанції і ухвалення нового рішення

«____ »_______________ 200___ р. ____________

Судова колегія судової палати у цивільних справах Апеляційного суду___________ області у складі:

головуючого - судді Доброскок Н.Г., суддів колегії - Борисенко З.Г.,

Фалькович К.Д., при секретарі - Рябошапко І.Д.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляційною скаргою Німченка Василя Тимофійовича на рішення__________ районного суду_______ області від «___ » ________ 200 __ р. по цивільній справі за позовом Борисової Валентини Василівни до Німченка Василя Тимофійовича про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,

ВСТАНОВИЛА:

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з по­требою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, апеляційний суд вважає на необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст. ст. 301, 303, 304, п. 2 ст. 307, пп. З і 4 ст. 309, 313, 316, 317, 319 ЦПК України, судова колегія судової палати,

ВИРІШИЛА:

Апеляційну скаргу Німченка Василя Тимофійовича задовольнити частково.

Рішення_________ районного суду__________ області від «____ »________ 200__ р. скасувати.

У задоволенні позовної заяви Борисової Валентини Василівни до Німченка Васи­ля Тимофійовича про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою, відмовити.

Рішення апеляційного суду набирає законної сили з моменту його проголошення, однак може бути оскаржене шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили до суду касаційної інстанції.

Головуючий суддя

Судді колегії

Примітка . Відповідно до ст. 313 ЦПК апеляційний суд ухвалює рішення та постановляє ухвалу за правилами статті 19 і глави 7 розділу III цього Кодексу з винятками і доповненнями, зазначеними у статтях 314-316 цього Кодексу.

Крім того, рішення та ухвали апеляційного суду проголошуються за правилами, встановленими статтею 218 цього Кодексу.

Закон передбачає можливість у виняткових випадках залежно від складності справи, що потребує значних зусиль і займає багато часу, відкладення складання повного рішення на строк не більше ніж п'ять днів. При цьому вступна і резолю­тивна частини повинні бути проголошені в тому самому засіданні, в якому закін­чився розгляд справи.

Строк, в який суд повинен скласти повний текст рішення (який містить всі чоти­ри частини - вступну, описову, мотивувальну та резолютивну), складає п'ять днів. Цей строк є процесуальним, тобто він починає текти з наступного дня після проголо­шення рішення.

Суд вправі відкласти складання повного тексту рішення і на коротший термін, однак ЦПК вимагає від суду у разі проголошення у судовому засіданні тільки вступ­ної та резолютивної частини судового рішення повідомити, коли особи, які беруть участь у справі, зможуть ознайомитися з повним рішенням суду, про що повинно бути зазначено в журналі судового засідання.

Датою складання повного судового рішення, які і проголошення вступної та резо­лютивної частини рішення, є день закінчення розгляду справи. Це пов 'язано з тим, що складання повного судового рішення є лише по суті оформленням рішення, прий­нятого в день закінчення судового розгляду справи.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов