УХВАЛА про залишення заяви про перегляд заочного рішення без руху - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

УХВАЛА

про залишення заяви про перегляд заочного рішення без руху

«____ »______________ 200___ р.               _______________

 
Суддя_____________ районного (міського, міськрайонного) суду________________ області Пономаренко І.С.,

розглянувши заяву Фесенка Василя Олександровича про перегляд заочного рішення,

ВСТАНОВИВ:

«___ » _______________ 200 __ р. за позовом Ізотова Петра Ігоровича до Фесенка

Василя Олександровича про витребування майна з чужого незаконного володіння та відшкодування моральної шкоди ухвалено заочне рішення, яким позов задоволено.

Фесенко В.О. у своїй заяві просить скасувати ухвалене рішення та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Зазначена заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ви­мог ст. 229 ЦПК України, а саме: не зазначені посилання на докази, якими відповідач обґрунтовує свої заперечення проти вимог позивача (п. 4 ч. 2), не підписана заявни­ком (ч. 3), не додано копії заяв за кількістю осіб, які беруть участь у справі (ч. 4).

Відповідно до ч. 7 ст. 229 ЦПК України до неналежно оформленої заяви про пере­гляд заочного рішення застосовуються правила статті 121 цього Кодексу, яка передба­чає залишення заяви буз руху з наданням заявникові строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 121, 229 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заяву Фесенка Василя Олександровича про перегляд заочного рішення____________

районного суду м.____________ від «____ »___________ 200 __ р. залишити без руху.

Повідомити Фесенку В.О. про необхідність виправити зазначені в ухвалі недоліки до _____________ 200__ р. Роз'яснити, що інакше заява буде вважатися неподаною та йому повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (_____________ )

К о м е н т а р. Термін для усунення недоліків позовної заяви, якщо він пропуще­ний з поважних причин, за клопотанням заявника може бути продовжений (а не по­новлений) відповідно до ст. 73 ЦПК. Продовження процесуального строку, встановле­ного судом, являє собою надання суддею або судом нового строку для вчинення зазна­ченої процесуальної дії. Продовження цього процесуального строку допускається не тільки після його пропуску, а й до його перебігу. Питання про продовження пропуще­ного строку вирішує суд, в якому належало вчинити процесуальну дію або до якого потрібно було подати документ чи доказ.

Примітка. В ухвалі про залишення заяви без руху слід обов 'язково зазна чити, яким саме вимогам ст. 229 ЦПК вона не відповідає. Якщо заявником не будуть усунені недоліки заяви, що вказані в ухвалі, то наступною ухвалою така заява вва­жається неподаною і повертається заявникові. Ця ж ухвала підлягає оскарженню згідно з п. З ст. 293 ЦПК.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов