про видачу довідки про заробітну плату - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

ЗАПИТ

про видачу довідки про заробітну плату

Кому  ___________

Адреса __________

_____________________ районний (міський, міськрайонний) суд області просить видати на руки гр. довідку про середній заробіток гр. _______________________________ відомити, чи проводяться з його заробітку утримання за виконавчими листами, в якому розмірі, на користь кого.

Зазначена довідка потрібна для розгляду цивільної справи за позовом (зазначити позивача, відповідача, предмет спору)

Суддя _____________

 
 
Примітка. Слід мати на увазі, що з розширенням змагальності в цивільному процесі, самостійності сторін у справі закон передбачає відхід від активної ролі суду в зборі, витребуванні доказів. Загальне доказове правило - кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. З урахуванням положення ч. 4 ст. 10 ЦПК суд може лише, дотримуючись неупередженості, створювати необхідні умови для всебічного і повного з'ясування обставин справи, сприяти сторонам у здійсненні їхніх прав.

Тому участь суду у витребуванні доказів, у їх зборі можлива лише за відповідним клопотанням сторін, з певним процесуальним оформленням таких дій. Саме про це зазначається в ст. 137 ЦПК України. Так, у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

У заяві про витребування доказів має бути зазначено, який доказ вимагається, підстави, за яких особа вважає, що доказ знаходиться в іншої особи, обставини, які може підтвердити цей доказ. Також повинно бути зазначено, чому учасник процесу не може самостійно надати суду доказ, щодо якого він просить сприяння суду у витребуванні.

Лише у справах окремого провадження цивільним процесуальним законодавством передбачена активна роль суду у зборі, витребування доказів (ст. 235 ЦПК), оскільки у цьому провадженні роль змагальності та диспозитивності процесу діють у дещо зменшеному (спрощеному) вигляді.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов