Ухвала про залишення позовно їзаяви без руху - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

 

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

«____ »_______________ 200___ р.

Суддя________ районного (міського, міськрайонного) суду_____ області Петров І.В. розглянувши позовну заяву Смєшнової Ніни Іванівни до Смєшнова Валентина Миколайовича про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням,
третя особа -________________ виконавчий комітет м._________ ,

ВСТАНОВИВ:

Смєшнова Н.І. звернулася до суду з позовом про визнання Смєшнова В.М. таким, що втратив право користування жилим приміщенням у квартирі_____ будинку_______ по вул.______________ м. Харкова, посилаючись на те, що відповідач не проживає в квартирі без поважних причин більше двох років, з_________ .

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст. ст. 119, 120 ЦПК України, а саме: не підписана позивачем, не надані копії документів, що додані до позовної заяви, для вручення відповідачеві та третій особі, не сплачений судовий збір і відсутні документи, які б підтверджували звільнення від його сплати.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-121 ЦПК України або не сплачено судовий збір, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Смєшнової Ніни Іванівни до Смєшнова Валентина Миколайовича про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням, третя особа - ________________ виконавчий комітет м. Харкова залишити без руху.

Повідомити Смєшнову Н.І. про необхідність виправити зазначені недоліки позовної заяви, надати копії документів, доданих до позовної заяви, у відповідності до кількості відповідачів і третіх осіб та сплатити судовий збір у розмірі _ грн. до _____________________ 200__ р. Роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та їй повернута.

Ухвала щодо сплати судового збору може бути оскаржена в апеляційному порядку до

________________________ через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                (____________ )

 
 
 
 
 
 
Коментар. Термін для усунення недоліків позовної заяви, якщо він пропущений з поважних причин, за клопотанням сторони або іншої особи може бути продовжений (а не понов­лений) відповідно до ст. 73 ЦПК. Продовження процесуального строку, встановленого судом, являє собою надання суддею або судом нового строку для вчинення зазначеної процесуальної дії. Продовження цього процесуального строку допускається не тільки після його пропуску, а й до його перебігу. Питання про продовження пропущеного строку вирішує суд, в якому належа­ло вчинити процесуальну дію або до якого потрібно було подати документ чи доказ.
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2024Анализ интернет сайтов