СПРАВА ЙУКОСА ЯК ДЗЕРКАЛО РОСІЙСЬКОЇ АДВОКАТУРИ - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

«СПРАВА ЙУКОСА» ЯК ДЗЕРКАЛО РОСІЙСЬКОЇ АДВОКАТУРИ


Вы находитесь здесь: Библиотека / Адвокатура / Юристи поза судової практики

СПРАВА ЙУКОСА ЯК ДЗЕРКАЛО РОСІЙСЬКОЇ АДВОКАТУРИСкачати бесплатно СПРАВА ЙУКОСА ЯК ДЗЕРКАЛО РОСІЙСЬКОЇ АДВОКАТУРИ
Скачать бесплатно Дело Йукоса как зеркало русской адвокатурыНа русском языке

(Комплексне дослідження на захист російської адвокатури та правосуддя)
Додаток до журналу "Питання адвокатури"
Автори:
Воробйов Артур Валентинович
Еньк Олександр Леонідович
Пастки Павло Юрійович
Тихонравов Юрій Володимирович
Передмова Донченко Сергія Юрійовича
і Полякова Андрія В'ячеславовича

Москва, Видавництво "Цитадель", 2008 рік, 800 сторінок.
Редакційною радою журнал "Питання адвокатури" і всі додатки до журналу поширюються безоплатно.
У центрі дослідження - адвокатура як підсистема системи правосуддя. У правосудді всі складові частини взаємопов'язані, і якщо не буде правильно працювати одна з них, зламається вся система. А це, в свою чергу, боляче вдарить по життю кожного з нас, оскільки нам доводиться стикатися з судовою владою і взагалі з державою. У зв'язку з цим феномен адвокатури розглядається інтегрально - з точки зору філософії права, політології, державознавства, різних областей юриспруденції.
Книга розрахована на спроможних судження правознавців і політичних діячів, чия професійна діяльність пов'язана з дозволом протиріч сучасного суспільного життя.


Ця книга - про заколот проти державної влади в Росії. Проти самої держави та правопорядку. Вона про змову, який спрямований на загальне руйнування, на занурення країни в хаос безвладдя, беззаконня, безправ'я, аморальності, бездумності, свавілля, війни всіх проти всіх.
У одного середньовічного бандита на прапорі було написано: "Ворог Бога, милосердя і правосуддя". Те ж саме могли б написати на своїх знаменах, у своїх посвідченнях, на всіх підписаних ними паперах численні адвокати, а також приєдналися до них судді та прокурори, що зневажають сьогодні правосуддя в Росії. Всі вони - учасники змови, спрямованого на підрив громадських устоїв, добрих порядків і основ легітимації Верховної влади в нашій країні. Бо руйнуючи право, підміняючи його абсурдом, вони руйнують все - всі наші надії і саму наше життя, яка в їх руках нічого не варто. Своїми діями вони, свідомо чи мимоволі, свідомо чи несвідомо, наближають загальний бунт - стихію, яка змете разом з ними все.
Ця книга в той же час - про право. Про те, як всього цього уникнути, як виправити ситуацію і перетворити наше життя на засадах розуму і справедливості.
Як виявилося, предмет цієї книги не можна викласти "ні коротко, ні популярно, ні по-французьки". Виникає бажання пропустити два "Вступу", не читати нічого "методичного" або "філософського", а відразу перейти до прикладів, ілюстрацій з "справи Йукоса".
Таке читання марно, порожня трата часу. Тому що нічого не буде зрозуміло. Без знайомства з об'єктом і предметом "справи Йукоса", його сутністю, читання одних "прикладів" перетвориться на читання фейлетонів, а сам читач - в фейлетоніста. Таке читання нічого не дасть для зменшення інтелектуальної ентропії.
Друзів завжди мало, ворогів може бути нескінченно багато. У авторів цієї книги друзів стане не набагато більше, а ворогів прибуде багато.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов