Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Джеррі Спенс Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді


Вы находитесь здесь: Библиотека / Адвокатура / Юристи поза судової практики

Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді


Скачати бесплатно Джеррі Спенс Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді
Ця книга присвячується нашим онукам: Тарі Спенс, Лані Спенс, Марганія Суендерманн, даве П. Будинку Шерпа, Чарлі Хокс, Ріо Свендерманн, Аріелла Спенс, Кейден Хокс, Генрі Хокс, Дайлану Спенса, Еммі Хокс, УЛІС Спенс, Сеніі Спенс, моєму чудовому
і
відданому партнеру Едварду Моріарті, який, використовуючи свої вміння і мудрість, боровся пліч-о-пліч зі мною і виграв багато битви в залі суду.

Кому адресована ця книга

Ви адвокат і програєте занадто багато справ? Подумайте, може бути, причина не в системі судочинства з присяжними засідателями, і не в поганому судді, і не в свідку, який вас підвів. Можливо, вам потрібно по-новому поглянути на те, що ви робите як в залі суду, так і поза ним: чи немає більш надійного способу переконати присяжних, суддів і, нарешті, самого себе? Те, що ви робили, могло спрацювати одного разу, але не працює тепер. Може бути, відповіді на ці питання ви знайдете на сторінках цієї книги.
Належить разбирательствовашегоделавсуде? Дайтепочитатьэтукнигусвоемуадвокату. Чи захищає він ваші інтереси перед присяжними і суддею з усім умінням, на яке здатний? Або представляє справу звичним неефективним способом, викладаючи його сухими, байдужими, малоемоціональний, безпристрасними фразами, перевантаженими незрозумілими словами? Він проводить опитування присяжних і допитує свідків стримано, з холодною ворожістю, яка піднімає його в очах публіки, але залишає сумніву у присяжних? Або, гірше того, влаштовує спектакль, який навіть в ваших очах виглядає нещиро? Ваш адвокат повинен прочитати цю книгу.
Готуєте презентациюдлясоветадиректоровилидляначальства? Вам варто почитати цю книгу, і ви зрозумієте, що практичні прийоми подання справи в суді та виступи перед радою директорів і начальством різняться так само, як будова людини і приматів. Засоби, методи і розумовий настрой, які я закликаю застосовувати при виступах в залі суду, часто ті ж, що слід використовувати, переконуючи в своїй правоті рада директорів, начальство або клієнта. Протягом п'ятдесяти років роботи в залі суду я виявив, що найефективніші презентації будуються в форматі виграшних справ у суді. Не потрібно бути адвокатом, щоб навчитися цим методам. Але потрібно знайти потрібний стан душі, знайти такий підхід, який забезпечить готовність вашу презентацію прийняти. Підійшов час представити свою справу людині, що приймає рішення? Ця книга підкаже вам, як це зробити ефективніше.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов