Кодекс про адміністративні правопорушення України: КпАП: скачати безкоштовно КУпАП - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

Кодекс про адміністративні правопорушення України: КпАП: скачати безкоштовно Кодекс України про адміністративні правопорушення


 Законодавство України про адміністративні правопорушення складається з Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП) та інших законів України.

Варто відзначити, що Закони України про адміністративні правопорушення до моменту включення їх до КпАП застосовуються безпосередньо. Положення Кодексу України про адміністративні правопорушення поширюються і на різні адміністративні правопорушення, відповідальність за вчинення яких визначена законами, ще не включеними до КпАП.

Основними завданнями Кодексу України про адміністративні правопорушення виступають охорона прав і свобод громадян, конституційного ладу України, прав і законних інтересів юр.осіб, власності, встановленого правопорядку, попередження правопорушень, зміцнення законності, виховання громадян у дусі точного і неухильного дотримання положень Конституції і законів України , поваги до прав, честі і гідності інших громадян.

Ви можете завантажити безкоштовно Кодекс про адміністративні правопорушення України із змінами та доповненнями. Крім того, Ви маєте можливість скачати Кодекс про адміністративні правопорушення України українською мовою, а також Кодекс України про адміністративні правопорушення російською мовою.
ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов