АДВОКАТ В ДОСУДЕБНОМ СЛЕДСТВИИ - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

АДВОКАТ В ДОСУДЕБНОМ СЛЕДСТВИИ


Вы находитесь здесь: Библиотека / Адвокатура / АДВОКАТ В ДОСУДЕБНОМ СЛЕДСТВИИ
Монография АДВОКАТ В ДОСУДЕБНОМ СЛЕДСТВИИ Скачать бесплатноавтор - Бронз И.Л.

Год - 2011

Страниц - 17

Формат - DOC

Незважаючи на те, що чинний кримінально-процесуальний Кодекс надає адвокату можливість участі в досудовому слідстві тільки у вигляді «присутності», своєрідного статиста, разом з тим, активну участь та сумлінна робота в інтересах свого клієнта, є обов'язком і важливою складовою частиною адвокатської діяльності в кримінальному процесі.

Робота адвоката у цій стадії кримінального процесу починається або з обігу самої особи, яка притягається до відповідальності, його родичів, друзів, товаришів по службі, або з повідомлення слідчого про те, що підозрюваний (обвинувачений) висловив бажання запросити адвоката для здійснення його захисту.

Природно, що таке повідомлення слідчий повинен направити в адвокатське об'єднання, керівник якого призначає адвоката для виконання доручення по справі.

При першій зустрічі, вислухавши звернувся і встановивши, в загальних рисах, хто і за яким звинуваченням притягується до відповідальності, адвокат повинен визначити, чи може він прийняти доручення у справі, з урахуванням свого досвіду і знань у певних галузях права, а також своєю навантаження але відання інших справ.

Як приклад, особливої ​​специфіки та складності, можна послатися на справи, пов'язані з вирішенням питань податкового, господарського, фінансового законодавства, автотранспортних злочинів і деяких інших.

Якщо у адвоката немає повної впевненості в можливості провести справу на високому професійному рівні, то краще відмовитися від прийняття доручення і запропонувати людині звернутися до адвоката-спеціалісту по даній категорії справ.

Це дасть адвокату можливість не потрапити в ситуацію, коли проблеми, пов'язані з належним здійсненням захисту, змусять його просити клієнта запросити ще одного адвоката, який допоможе розібратися у справі, а такі випадки, на жаль, зустрічаються в адвокатській практиці.

У тих випадках, коли адвокат критично не оцінив свої можливості але виконання доручення і все ж прийняв його, то необхідно докласти максимум зусиль для заповнення прогалин у своїй підготовці шляхом вивчення законодавчих і нормативних актів, судової практики, консультацій з досвідченими адвокатами, фахівцями та експертами.

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов