Адвокат: навички професійної майстерності - Правовой портал Украины
LEX       
Правовой портал


МЕНЮ

Яндекс.Метрика

Rambler's Top100

конструктор договоров Украина

АДВОКАТ: НАВИЧКИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ


Вы находитесь здесь: Библиотека / Адвокатура / Юристи поза судової практики

Адвокат: навички професійної майстерності


Скачати бесплатно Адвокат: навички професійної майстерності


на російській мові

(під ред. Л.А. Воскобітовой, І.М. Лук'янової, Л.П. Михайлової)

ПРОГРАМА ПРАВОВИХ ІНІЦІАТИВ ДЛЯ КРАЇН ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЄВРОПИ І ЄВРАЗІЇ АМЕРИКАНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВБюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі


авторський колектив

Булакова Є.Ю. - Гол. 17;

Воскобітова Л.А. - Гол. 2 п. 2 (у співавторстві з Л. П. Михайлової), гол. 6-7;

Воскобітова М.Р. - Гол. 18;

Гутников А.Б. - Гол. 19;

Кіпніс Н.М. - Гол. 12 п. 2, гл. 20;

Лук'янова І.М. - Гол. 1, 5, гл. 12 п. 1, гл. 13;

Лисенко Л.А. - Гол. 10;

Максимова Т.Ю. - Гол. 9;

Михайлова Л.П. - Гол. 2 (п. 2 в співавторстві з Л.А. Воскобітовой);

Рубінштейн Е.А. - Гол. 4, гл. 15 (у співавторстві з К.М. Сергєєвим);

Сергєєв К.Н. - Гол. 15 (у співавторстві з Е.А. Рубінштейном);

Сидоров Р.А. - Гол. 8, гл. 14 п. 1;

Сперанський О.В. - Гол. 14 п. 2 і 5;

Травин С.В. - Гол. 14 п. 3 - 4;

Целовальников А.Б. - Гол. 16;

Чесноков А.В. - Гол. 11 (у співавторстві з О.С. Шугріна); Шугріна Е.С. - Гол. 3, гл. 11 (у співавторстві з А.В. Чеснокова).


Опис книги

Пропонована книга - одна з небагатьох, присвячених практичним навичкам юриста. У ній читач знайде матеріал про проведення першої зустрічі з довірителем і його інтерв'юванні, про організацію та проведення консультування, про аналіз справи та вироблення позиції, про проведення допиту і роботі з іншими доказами, про виступ в суді і судових дебатах. Вперше як про професійних навичках в ній йдеться про укладення угоди з довірителем і про ведення адвокатського досьє. Як складова професійної майстерності адвоката розглядається юридична техніка та навички роботи з процесуальними документами у цивільному та кримінальному процесі, висвітлено питання альтернативного вирішення спорів та професійної етики. Дана книга призначена для адвокатів та інших практикуючих юристів, студентів та викладачів юридичних вузів, юрисконсультів і юристів правозахисних організацій.

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРІВ

Булакова Олена Юріївна (Єкатеринбург) - адвокат, член Адвокатської палати Свердловської області. З 2000 р. викладає трудове право в Екатеринбургском філії Сучасної гуманітарної академії. З 2003 р. працює викладачем у недержавному освітньому закладі "Центр профспілкового навчання"; член некомерційного партнерства "Юристи за трудові права". У 2001 р. пройшла стажування в США за програмою "Підтримка руху по захисту прав людини в Росії". Неодноразово брала участь в якості слухача і тренера у семінарах, міжнародних конференціях, науково-практичних конференціях з міжнародних механізмів захисту прав людини. Неодноразово виступала в якості тренера на семінарах за зверненням до Конституційного Суду РФ, що проводяться для адвокатів і юристів НКО. Сфера інтересів: трудові права громадян, механізми захисту прав громадян. Співавтор книг "Європейські стандарти права на справедливий судовий розгляд і російська практика" (2003 р.), "Як захистити трудові права" (2005 р.). Автор книги "Посібник по зверненням громадян до Конституційного Суду РФ" (2005, 2006 рр..).

Воскобітова Лідія Олексіївна (Москва) - доктор юридичних наук, професор кафедри кримінально-процесуального права МГЮА. З 1997 по 2003 р., працюючи на посаді декана юридичного факультету Північно-Кавказького державного технічного університету (м. Ставрополь), була ініціатором впровадження у навчальний процес інтерактивних методів навчання, що дозволяють вже на студентській лаві навчати майбутніх юристів професійним навичкам. З цією метою організувала лабораторію клінічних методів навчання (юридичну клініку) на юридичному факультеті Північно-Кавказького ГТУ. Працювала тренером з навчання студентів навичкам практичної діяльності юриста, тренером з навчання викладачів юридичних вузів і адвокатів методикою викладання цих навичок, також була тренером в Літніх і Зимових <*> студентських школах в Іванові, Ставрополі, Санкт-Петербурзі і Твері. Пройшла стажування з методики навчання юристів професійним навичкам в США, брала участь у міжнародних семінарах в Хорватії, Польщі, Україні, Білорусії, Латвії, а також у Росії. В якості автора і редактора брала участь в написанні перших книг по клінічному освітою: "Юридична клініка: Досвід практичного навчання юристів" (1999 р.); "Професійні навички юриста: Досвід практичного навчання" (2001 р.); "Організація і управління в юридичній клініці: Досвід практичної діяльності в сучасній Росії "(2003 р.). В даний час поряд з науковими дослідженнями судової влади займається питаннями впровадження інтерактивних методів у викладання кримінально-процесуального права

ВХОД

БИБЛИОТЕКА (БЕТА):

"LEX" - Правовой портал Украины © 2020Анализ интернет сайтов